Dantis praranda įvairaus amžiaus žmonės – tiek jauni, tiek vyresni, tiek ir senoliai. Nepriklausomai nuo to, kiek metų žmogui ir kiek dantų jis neteko, tai verčia atsisakyti kai kurių gyvenimo malonumų ir kasdien kovoti su įvairiais nepatogumais.
Grįžti
Dantis praranda įvairaus amžiaus žmonės – tiek jauni, tiek vyresni, tiek ir senoliai. Nepriklausomai nuo to, kiek metų žmogui ir kiek dantų jis neteko, tai verčia atsisakyti kai kurių gyvenimo malonumų ir kasdien kovoti su įvairiais nepatogumais. Tačiau kai kurie su šia problema susidūrę žmonės susigyvena su atsiradusiais pokyčiais ir ignoruoja dantų trūkumą. Jūs irgi iš tų, kurie mano, jog nieko tokio, kad kartais tenka atsisakyti skanaus maisto ar pridengti ranką burna, slepiant dantų trūkumą? Turime blogų žinių: prarasti dantys ne tik sukelia smulkius nepatogumus, bet ir žaloja sveikatą.
Kai kurie nemalonūs pokyčiai, lydintys dantis praradusius žmones:
Žmogaus kūnas – sudėtingas mechanizmas, kurio visi organai yra susiję tarpusavyje ir veikia išvien. Ar šis mechanizmas veiks tinkamai, jei neteks keleto savo dalių? Ne. Todėl Jūs neturėtumėte kelti klausimo, ar būtina atkurti prarastus dantis. Esminis klausimas – kaip juos atkurti. Jeigu netekote vieno, kelių, daugumos ar visų dantų, pasidomėkite šiuolaikinės odontologijos siūlomomis dantų atkūrimo galimybėmis.